Srpen 2011

Tak se tu zatím mějte...

30. srpna 2011 v 14:06 Novinky
Takže jak pkyne z názvu, zase tu nějaký čas nebudu. Bohužel netuším jak dlouho, protože se momentálně stěhujem a v novém fdomě se internet teprve musí zavíst a do knihovny to budu mít hodně daleko....Takže mějte prosím strpení :) Ještě mě čeká přestup na jinou školu, tak držte palce, ať se vše povede.

Konec prázdnin

27. srpna 2011 v 22:16 Novinky
Tak sem se mírně vrátila ze všech dovolených, táborů a tak dál. Pořád nemůžu uvěřit, že ty prázdniny tak rychle utekly...mam pocit, že by měl teprve začínat srpen a né září!
No a kde jsem všude byla? tak prvně jsem jela na chatu, pak k brachum na tábor na návštěvu a vzali jsme to ještě přes babičku :) Potom jsem dělala pomocnou vedoucí na jednom příměstském táboře v Brně. Bylo to pro děti, myslím, do šesti let, nebo nějak tak :D Pak následoval tábor do Orlických hor. Byl vážně fajn, jako vždycky - super program a ještě lepší lidi ♥ a rovnou na to navazovala rodiná dovolená, nejdříve v Orlických horách a poté v Jeseníkách. No a hurá zase na chatu...:P A zase na tábor, zase jako vedoucí...tentokrát to bylo pro starší holky, tak do sedmé třídy a byly děsně drzý, ale jinak fajn. A v závěru prázdnin jsem jela klasicky na táborb Narnie, tentokrát Plavba Jitřního Poutníka. Bylo to hodně pohodový, ale krása. Tyto prázdniny toho bylo opravdu hodně, a mě nezbývá nic jiného, než se s nima rozloučit Plačící