Květen 2011

Informace k 10.

30. května 2011 v 13:19 Hraničářův učeň
takže dnes jsme ve škole skončili o něco dříve, a já vyrazila do knihkupectvý. Samoozžejmě prolistovat Hraničářova Učně 10. A můžu vám říct, že až si to budu číst celý, tak to bude makačka :D
Takže první věc, kterou vám prozradím je, že tento díl je zatím ze všech nejtluščí :)
Druhá...znovu tu vystupuje milovaný Seletin :)
Třetí...podle mých odpadů to bude náročné čtení, hlavně podple té politiky a cizích názvů
No a naposledy vám oznamuji, že Horác s Evanlin oznámí jistou věc :) (Asi vás napadlo hodně věcí a myslím, že to většinou je dobře :D)

Takže kdo jsete ještě nečetl, máte se na co těšit!!!

Od Denči

26. května 2011 v 22:05 SB
Krásný diplomek od Denči. Je nádherný, díky ♥

Kentauři

26. května 2011 v 13:17 Kentauři

Smutek

24. května 2011 v 14:07 Písničky
Tahle je taky krásná...

Ach...♥

24. května 2011 v 13:49 Písničky
Tak jsem uslyšela jednu nahrávku, která mně zcela pohltila...je to prostě úžasný!!!
Miluju ji :*


Brisingr

23. května 2011 v 15:26

Brisingr

V této knize se člověk pořádně zapotí :) je tu hodně jak nepříjemných tak příjemných překvapení a rozuzlení a naopak další zamotání. Myslím, že tento díl je oproti ostatním opravdu takový nabitý dějem :) stane se tam opravdu hodně věcí...


Eldest

23. května 2011 v 15:24 Knížky

Eldest

Tak toto je pokračování Eragona :) Většína děje je o Eragonově výcviku...řekla bych, že je to zajímavý. Nedoporučuji číst, pokud jste nepřečetli prví díl - vůbec ničemu nebudete rozumět :)


Hraničářův učeň 10 - Císař Nihon-džinu

17. května 2011 v 20:24 Novinky

Hraničářův učeň 10

Císař Nihon-džinu je desátou knihou fantasy série Hraničářův učeň o Willovi a jeho přátelích z hradu Redmont. Autor John Flanagan začal Hraničářova učně psát pro svého dvanáctiletého syna, aby jej nadchl pro čtení, toto přání se mu bohatě splnilo u dětí na celém světě.
V desátém díle Císař Nihon-džinu postrádáme Horáce, který by vyslán jako zvláštní posel do sídla císaře. Jeho válečná mise začala již před několika měsíci, a Horác se měl dávno vrátit zpět, ale dosud nepřijel a neposlal o své situaci ani jednu zprávu. Horác je velmi schopný a dokáže se sám o sebe postarat, ale jeho přátelé se přesto nedokáží zbavit obav o Horácovo bezpečí. Jejich neklid ještě zvýší zvěsti o povstání kruté sekty sendžiů vyvolané zrádným dvořanem. Chtějí svrhnout právoplatného vládce země.
Evanlyn už nechce dál nečinně čekat a spolu s Haltem, Alyss a Willem se vydávají na cestu, rozhodnuti pomoci svému příteli Horácovi a zjistit, co se v Nihon-džinu děje.
Horác je do vnitřní politiky zapletený více než by čekali, teď musí spolu s Willem čelit vysoce vycvičené sektě sendžiů. Evanlyn a Alyss přestanou řešit své malicherné spory a společně se vydávají požádat o pomoc pro císaře divoké bojovníky z hor na severu.

Zavřít okno

TAKŽE KONEČNĚ V PRODEJI OD 10.5. !!!! :) ♥♥♥

Eragon

17. května 2011 v 19:28 Knížky
ERAGON - Christopher Paolini
Chudý farmářský chlapec Eragon najde v Dračích horách podivný modrý kámen. Zprvu ho chce pouze zpeněžit a zabezpečit jím rodinu na nadcházející krutou zimu, jenže když se z kamene "vyklube" dračí vejce a z něj později dračí mládě - Safira, uvědomí si, že stojí tváří v tvář dobrodružství, které sahá vysoko nad jeho možnosti. Jeho prostý život přes noc zanikne a on se ocitne v novém, nebezpečném světě intrik, kouzel a válek. Pouze se starodávným mečem a moudrým průvodcem musí Eragon se Safirou zdolávat nebezpečné situace a odolávat temným silám v království, kterému vládne král, jehož zlo nezná hranic. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou...
wrzrt
- Moc pěkná "knížečka" o Eragonovi a jeho milé Safiře. je to aji napínavý a dobrodružný. Úplně vás to pohltí.
Doporučuji.

Zpěv draků

17. května 2011 v 19:25 Knížky
ZPĚV DRAKŮ - Michaela Čermáková, Tomáš Šmejkal
-Darion žije na mléčné farmě, ale jeho život se změní, když potká draky s jezdcem a zjistí, že rozumí jejich řeči. Jaký je Darionův původ? Kdo vlastně je? Moc krásná knížka, napínavá a dobrodružná.
darion
Osobně si myslím, že toto je také velice dobrá knížka. Má nečekaný vývoj událostí, které jsem rozhodně neočekávala. Je tu velice krásně popsán vztah mezi darionem a modrou dračicí. Moc pěkné.
Doporučuji.

Poselství jednorožců

17. května 2011 v 19:20 Knížky
POSELSTVÍ JEDNOROŽCŮ - Michaela Burdová
- Dobrodružné putování za záchranu dobra. Moc fajn trilogie .
Více informaci na oficiálních stránkách spisovatelky ZDE
rsdz
Osobně si myslím, že tyto knihy se autorce velice povedly. Je v nich snad všechno, co má být. Láska, utrpení, nepětí, originalita, kouzla...myslím, že je fakt dobrá.
Doporučuji.

Úpravy

14. května 2011 v 16:57 Novinky
Takže jak už plyne z názvu, chtěla bych tu udělat pár úprav. Hlavně v rubrice knížky. Takže se prosím nedivte, že tu nebude nějakou dobu nic přibývat - budu se snažit věnovat těmto úpravám. tak se zatím mějte...papa :D

Výlet

9. května 2011 v 8:04 Novinky
Takže jste si asi všimli, že jsem se tu poslední týden neobjevila... Byla jsem na školním výletě kousek u Třebíče. Celkem fajn, až na to, že jsme byli ubytovaní na faře, kde byly tak nechutná vrstva prechu...proste vsechno uplně špinavý a nejlepší bylo, když nám řekli, že jusíme chodit v přrzuvkách, přitom po té, co jsme s nimi prošli po chodbě byly MNOHEM špinavější než boty na ven :D :D Jinak jsme byly v Třebíči mrknout se na kostel a na židovske městoa a zbytek uplna flákárna :D tak to je asi všechno :D

Diplomek od Pethy

3. května 2011 v 14:08
Takže jsem za bleskovku obdržela jeden krasný diplomek od Pethy :D D9ky, přesně můj styl :D