Listopad 2010

Nepřítomnost...

24. listopadu 2010 v 7:53 Novinky
No, vzhledem k tomu, že jsem minulý týden chyběla ve škole, tak mám co dohánět. Takže se tu nejspíš nějaký čas neobjevím...Holt škola je na prvním místě...(škoda)
pero

Návrat...

20. listopadu 2010 v 19:36 Novinky
Tak jsem se zdravá a celá vrátila z hor! První den byl sníh, takže jsme i běžkovaly. Bylo to moc supr, akorát jsem si občas myslela, že své rodiče za nějaké ty tůry nejspíš uškrtím...
Akorát místo toho, abych se učila, tak jsem četla Eldesta, takže toho teď budu dost dohánět...

Sv. Martin

11. listopadu 2010 v 18:29 Novinky
Na dnešní den připadá svátek svatého Martina. Říká se, že Martin přijede na bílém koni a přiveze né bílý sníh...nevím jak u vás, ale u mě se toto rčení bohužel nesplnilo
sv martin

Oznámení

11. listopadu 2010 v 18:00 Novinky
Takže vám musím bohužel oznámit,že tu až do příští soboty nebudu x( To je vlastně 8 dní. Jedu na hory, konkrétně do Jeseníků, Praděd. 
Tak se tu mějte pěkně!!! Papa...
praded


Deltora

7. listopadu 2010 v 20:13 Deltora

Deltora - Emilly Roddaová

Tak takto se jmenuje má první fantasy knížka, kterou jsem přečetla. Myslím, že se stala zároveň i mou nejoblíbenější, a proto ji věnuji jednu celou rubriku. 

Je to moc krásný příběh o Liefovi, Bardovi a Jasmíně, kteří putují po zemi - Deltora, aby ji zachránily před Pánem stínu. Aby tak mohlo učinit, musí najít sedm drahokamů a zasadit je znovu do kouzelného pásu Deltory, který nosí král. pán stínu tyto kameny schoval po celé zemi a nechal je hlídat všemožnými i nemožnými potvorami. 

Základní děj má osm dílů (zelený), pak ten rozšířenější má další tři (červený) a poslední rozšíření má čtyři díly (modrý).

Mohu jen doporučit!

Bohužel tato úžasná knížka není zfilmovaná, ale kreslené to najdete zde.

sdfsdfa


veselý hellowen!!!

1. listopadu 2010 v 17:39 Novinky
ne dnešní den připadá jeden takový zajímavý svátek...

takze...

veselý hellowen!!!

Já sice tento svátek neslavím, ale někteří z vás si ho určitě pořádně užívají...tak ať vás z toho neklepne :DD

df